Reference

paní Angelovičová s Terezkou

Součástí naší péče se stala i terapeutická jóga pod Vaším vedením. Osobně jsem se lekce nikdy nezúčastnila, ale Terezky nadšení, radost a spokojenost je pro mne tou nejlepší recenzí :).

Děkuji Vám za láskyplný, vstřícný, trpělivý a profesionální přístup, děkuji Vám za velké množství cenných rad, za komunikaci na partnerské úrovni a podporu.

V. Angelovičová

Klientka s dcerou

V posledních měsících se u M. obrací věci snad k lepšímu. Jsem za to moc ráda a doufám, že jí to vydrží. Jsem opravdu vděčná za možnost setkávat se s vámi. A děkuji za vaši pomoc a čas, který nám věnujete.

Klientka s dcerou

Michaela P.

K paní Kumperové chodíme se synem na INPP terapie. Paní Kumperová je mimořádně empatický a klidný člověk, kde je již z prvního dojmu znát vysoká kompetentnost. Výborná domluva a příjemné prostředí je samozřejmostí. Když by někdo z mého okolí potřeboval, s klidným srdcem určitě doporučím.

Michaela P.

Mgr. Martina Š.

Komplexní přístup paní doktorky Kumperové je velmi nápomocný v řešení obtíží obsáhlých pedagogických či psychologických témat. Supervizi s dr. Kumperovou doporučuji jako vynikající doplněk učitelům všech stupňů škol a vzdělávacích institucí. Naše mnohaletá spolupráce byla vždy na vynikající úrovni a odbornost vždy na místě, ať se jednalo o jakoukoliv z těchto problematik. Velmi citlivě hledá řešení oblastí podpory u dětí i dospělých, kdy vlastním přístupem dané věci, přizpůsobeným na míru jejich podmínkám, provází jedince k pochopení a dalšímu vlastnímu konání. Velmi oceňuji celostní přístup a zahrnutí neuromotorické terapie.

Mgr. Martina Š.
15 let v oboru pedagogiky různých zaměření