Reference

paní Angelovičová s Terezkou

S Terezkou k Vám do logopedické ordinace chodíme dva roky a vždy se těšíme na další setkání.

Když jsme se setkaly poprvé, byly Terezce tři roky. Váhala jsem, zda mé rozhodnutí – navštívit logopedické zařízení je správné. SPRÁVNÉ BYLO! Jsem ráda, že jsem na nic nečekala. Díky včasné péči, udělala Terezka obrovský pokrok, který nám usnadnil komunikaci, Terezce usnadnil život a začlenění se do dětského kolektivu.

Součástí naší logopedické péče se stala i terapeutická jóga pod Vaším vedením. Osobně jsem se lekce nikdy nezúčastnila, ale Terezky nadšení, radost a spokojenost je pro mne tou nejlepší recenzí :).

Děkuji Vám za láskyplný, vstřícný, trpělivý a profesionální přístup, děkuji Vám za velké množství cenných rad, za komunikaci na partnerské úrovni a podporu.

V. Angelovičová

Klientka s dcerou

V posledních měsících se u M. obrací věci snad k lepšímu. Jsem za to moc ráda a doufám, že jí to vydrží. Jsem opravdu vděčná za možnost setkávat se s vámi. A děkuji za vaši pomoc a čas, který nám věnujete.

Klientka s dcerou

Ludmila S.

Helenu mohu doporučit jako skvělou logopedku s přesahem do mnoha souvisejících disciplín. Empaticky a velmi pozorně sleduje syna, jak se snaží vyslovovat jednotlivé hlásky a plynule jeho reakcím přizpůsobuje další aktivity. Nečekejte žádné nudné opakování slov, logopedická setkání jsou naplněné hrami, cvičením a hlavně radostí. Sami jsme s manželem překvapení, jaký to má efekt a jak rychle se syn zlepšuje.

Ludmila S.

Michaela P.

K paní Kumperové chodíme se synem na INPP terapie. Paní Kumperová je mimořádně empatický a klidný člověk, kde je již z prvního dojmu znát vysoká kompetentnost. Výborná domluva a příjemné prostředí je samozřejmostí. Když by někdo z mého okolí potřeboval, s klidným srdcem určitě doporučím.

Michaela P.

Mgr. Martina Š.

Komplexní přístup paní doktorky Kumperové je velmi nápomocný v řešení obtíží obsáhlých pedagogických, logopedických či psychologických témat. Supervizi s dr. Kumperovou doporučuji jako vynikající doplněk učitelům všech stupňů škol a vzdělávacích institucí. Naše mnohaletá spolupráce byla vždy na vynikající úrovni a odbornost vždy na místě, ať se jednalo o jakoukoliv z těchto problematik. Velmi citlivě hledá řešení oblastí podpory u dětí i dospělých, kdy vlastním přístupem dané věci, přizpůsobeným na míru jejich podmínkám, provází jedince k pochopení a dalšímu vlastnímu konání. Velmi oceňuji celostní přístup a zahrnutí neuromotorické terapie.

Mgr. Martina Š.
15 let v oboru pedagogiky různých zaměření